TO JEST TEN MOMENT.

TWOJE BMW WYMAGA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

TO JEST TEN MOMENT.

WYPRZEDŹ INNYCH I SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY, DOSTĘPNEJ TYLKO W BMW AUTO FUS.

Tylko do końca września gotowe do odbioru modele BMW będą sprzedawane na wyjątkowych warunkach. Jeśli rozważasz zakup BMW, to właśnie nadszedł idealny moment, aby korzystnie nabyć nowe auto i co najprzyjemniejsze, od razu wyjechać nim z salonu.

BMW SERII 3 xDRIVE LIMUZYNA.

KOŁA ZIMOWE.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i nadaj autu indywidualny styl. Skorzystaj z wyjątkowej oferty zakupu kół zimowych w przedsprzedaży.

BMW SERII 3 xDRIVE LIMUZYNA.

UBEZPIECZENIE.

Tylko do końca września, samochody objęte są atrakcyjnymi warunkami ubezpieczenia - już od 1%.

Zapytaj o ofertę.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie Auto Fus T. Fus sp. j., ul. Ostrobramska 73, 04-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

SALON.

Kontakt:

Ostrobramska 73

04-175 Warszawa

Tel.: +48 22 613 90 03

Adres e-mail: info@bmw-autofus.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9.00 – 19.00

Sobota: 10.00 – 16.00

Niedziela: Nieczynne